Kočka neni pes

Kočka není pes na Psím dnu Prahy 10 v Malešickém parku

09/ 06/ 2017

V malebném prostředí Malešického parku a za krásného počasí se celé sobotní odpoledne scházely stovky milovníků psů i se svými čtyřnohými kamarády na 2.ročníku Psího dne. Pestrý program, ať už volba psího sympaťáka, dog dancing, frisbee se psy, první veterinární pomoc či ukázky Celní správy, garantoval zábavu pro celou rodinu. Kočka není pes byl partnerem této zajímavé akce.

Kočka není pes na Psím dnu Prahy 10 v Malešickém parku

Součástí byla přednáška specialisty na výživu psů a koček našeho partnera, společnosti Nativia s.r.o. Honzy Jiráska, který osvětlil problematiku výživy psů. „Neměli bychom bezhlavě podléhat módním trendům a bránit se ve výživě psa např. vepřovým škvarkům jen proto, že mi je nejíme – psovi voní, chutnají a jsou kvalitním zdrojem živočišných bílkovin.“

V programu nechyběla ani přednáška, upozorňující na největší chyby, kterých se majitelé psů ve městě dopouštějí- chůze bez vodítka, úklid exkrementů apod.

U našeho stánku se mohli zájemci na místě přihlásit do natáčení 2. série pořadu Kočka není Pes nebo zakoupit knihu pana Desenského Jak poznat psí duši. Někteří si chtěli jen tak popovídat nejen o výživě, ale i o životě se svým čtyřnohým kamarádem.

My jsme věnovali pro prvních 600 příchozích dárkovou tašku se vzorkem nového krmiva DOG´s Love, pochoutkou od Mapesu v podobě sušených střívek a reflexní páskou s logem seriálu. Všichni vypadali spokojeně, takže vydařená akce. 

 Na fotografie se můžete podívat zde: fotogalerie