Kočka neni pes

Kočka není Pes opět na ČT 1 každou sobotu

12/ 01/ 2018

První díl Kočka není Pes již 13. ledna v České televizi na 1. programu - 2. série oblíbeného televizního seriálu

Kočka není Pes opět na ČT 1 každou sobotu

Pro ty z Vás, kteří jste neměli možnost sledovat první sérii divácky úspěšné reality show v České televizi stručně představím. Řada z nás si pořídí zvířecího miláčka jako přítele, pro potěšení, na mazlení, no zkrátka každý to máme jinak.  Strašně se těšíme, možná si i předem něco nastudujeme na internetu, koho si vlastně kupujeme nebo bereme z útulku.

    A ejhle, náš život se změní. Občas máme načůráno v posteli, sousedi si stěžují, že když odejdeme do práce, náš pes „proštěká“ celé dopoledne, milovaný kocour nám likviduje nábytek…. Běžné soužití pak přináší řadu komplikací. Někdy je zvládáme sami, ale častěji potřebujeme poradit. Proto jsme vybrali odborníky na slovo vzaté, aby každý Váš příběh mohl být příkladem pro ostatní a rady, které naši odborníci udělí, byly lehce použitelné i pro Vás.

   V první sérii psí psycholog Rudolf Desenský i specialistka na trénink koček Klára Vodičková řešili problémy, které byly dosti typické. Psí bázlivost, neposlušnost, závislost na páníčkovi, ale i agrese a rvačky ve smečce, u koček zase značkování na těch nejméně vhodných místech, neřízená agrese, vymňoukávání apod.. Případy se lišily většinou celkovým přístupem majitelů a jejich chutí řešit zadané úkoly. Mnohdy to skončilo na obyčejné důslednosti v povelech, ale opravdu každý se s menší či větší úspěšností snažil. Z reakcí na internetu i facebooku bylo jasné, že Vás tato problematika extrémně baví, což nakonec dokládá i celková sledovanost jednotlivých dílů- cca 500 tisíc televizních diváků na každý jednotlivý díl.  Celý rok si řada z Vás s námi povídala, zasílala konkrétní dotazy našim odborníkům. A věřte, že jich za ten rok bylo opravdu požehnaně. Ruda ani Klára se nezastavili a rady udíleli celý roky. Vzhledem k tomu, že nás tato problematika zajímá jako celek, tzn. k výchově patří i výživa, spojili jsme se s předními českými výživáři a připravili pro Vás řadu krmiv a pochoutek s logem Kočka není pes, které určitě doporučujeme vyzkoušet. Na jejich složení a benefity se rovněž můžete ptát na našem webu nebo facebooku přímo tvůrce receptur.

    Druhá série,  kterou jsme celý rok natáčeli a snažili se zapracovat všechny Vaše nápady a náměty, je pak posunuta mnohem více k samé podstatě narušených vztahů, vstupuje hlouběji do života rodin. Mnohem více jsme se zabývali tím, kde a proč problém v rodině vznikl, a o co jednodušší potom může být řešení, když se budete opravdu snažit. Divili byste se, že kolikrát stačí opravdu málo, třeba jen trochu více času.  Přihlásila se nám spousta lidí často i s velice pohnutými osudy jejich psích i kočičích miláčků. Můžete se těšit i na populární osobnost, která se přihlásila proto, že chtěla vychovávat své neposedné štěně od začátku správně. Rudovi se tento díl obzvlášť povedl.  Věříme, že Vás nové díly budou bavit ještě více než ty z první série a opět v nich naleznete inspiraci pro řešení problémů s Vašimi vlastními mazlíky.  Každý díl bude mít potom své „pokračování“ na našich stránkách, osudy hrdinů a jejich úspěšně či méně úspěšně vyřešených případů budete moci sledovat i na stránkách Víkendu.