Kočka neni pes

Naši partneři

PetCenter CZ s.r.o.

Naším cílem je provázet Vás, naše zákazníky, celým životním cyklem vašich domácích mazlíčků, od chvíle, kdy se rozhodujete o jeho pořízení až po veškerou ostatní péči, abyste si maximálně užívali radosti ze života spolu s Vaším mazlíčkem. S tím souvisí i rozvoj služeb jako je provozování psího hotelu, salónu a také veterinárních klinik.

Rohlik.cz

Nakupujte potraviny online. Vyzkoušejte internetový supermarket Rohlik.cz, který vám nabízí kompletní sortiment od čerstvého pečiva, ovoce a zeleniny, až po drogerii, potřeby pro děti, domácnost a mazlíčky. Expresní doručení už do 90 minut a perfektní zákaznický servis si rychle zamilujete.

DIRECT pojišťovna, a. s.

Direct je pojišťovna, která nemluví na lidi složitým jazykem, neschovává se za skryté háčky, hvězdičky a nenápadné poznámky. V Direct pojišťovně můžete očekávat jednoduchá a spolehlivá řešení, když se stane „průšvih“. Používáme zdravý rozum, protože jen tak nám to dává smysl. Vše, co děláme, děláme s vědomím, že i pojišťovna pro Vás může být lidská a přátelská.

Nativia s.r.o.

Nativia s.r.o. vznikla jako ryze česká společnost v roce 2012. Jejím cílem je nabízet chovatelům a majitelům zvířat krmiva a pochoutky postavené na maximální odbornosti tvůrců receptur, vysoké kvalitě vstupních surovin a obsahu živin zabezpečujících zdravou a přirozenou výživu psů a koček.

Spokojeny Pes.cz s.r.o.

Jsme specialisté na krmiva a chovatelské potřeby pro psy, kočky a další domácí mazlíčky. Jsme přední český chovatelský e-shop a snažíme se fungovat hlavně poctivě. Proč? Protože nejdůležitější je pro nás spokojený zákazník a kvalita zboží, které prodáváme. Jsme tu pro vás rádi. Tlapku na to!

Zásilkovna.cz

Díky velmi nízké ceně a téměř tisícovce výdejních míst patří Zásilkovna.cz k nejoblíbenejším způsobům doručení zboží z internetových obchodů. Nabízí mnoho doplňkových služeb, jako je například rozbalení zásilky na pobočce, výdej heslem nebo uložení zásilky až po dobu 21 dnů. Zásilkovna je pro všechny, kdo chtějí své zboží bez čekání a bez stresu.